Jaki prezent dla taty na święta?

Niejednokrotnie zastanawiamy się jaki prezent będzie odpowiedni jako podarunek świąteczny dla taty. Zwykłe skarpety i krawaty są już nudne. Postawmy na coś ambitniejszego. Naszym zdaniem, świetnym pomysłem może być książka. Jaka? Ojciec Chrzestny autorstwa Mario Puzo.

Książka jako idealny prezent dla taty

Prezent na święta dla taty do 50 zł niejednokrotnie łączy się z problemem. Nie chcemy bowiem, aby nasz prezent był nudny, zwyczajny, zarazem nie mamy pomysłu na podarunek innego rodzaju. Świetnym rozwiązaniem będzie książka. Jaka? Czy znajdziecie jakiegoś mężczyznę, który nie oglądał Ojca Chrzestnego? Z pewnością ze świecą takiego szukać. Twój tata na pewno również oglądał ten film. Dzięki mistrzowskiej realizacji tego dzieła, jego książkowy pierwowzór został nieco przyćmiony. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twój tato przypomniał sobie oryginał, na podstawie którego powstał ten wspaniały film. Dlaczego warto postawić właśnie na Ojca Chrzestnego? Jest ku temu kilka powodów.

Dlaczego właśnie Ojciec Chrzestny?

Po pierwsze, to klasyczne dzieło gangsterskie, a w takiej literaturze mężczyźni lubują się od zawsze. Sensacja, kryminał, dzieła gangsterskie. To właśnie najlepsze gatunki książek dla każdego mężczyzny. Oczywiście znajdą się także i wyjątki, ale można policzyć je na palcach jednej ręki. 

Po drugie, dzieło Mario Puzo to najbardziej klasyczna, epokowa i wybitna książka, która przetarła szlaki dla wielu innych tego rodzaju powieści. Wartka akcja, strzelaniny, umiłowanie rodziny. Twojemu tacie z całą pewnością spodoba się taki prezent. Wzbudzi on w nim nostalgię. Być może sam kiedyś, z własnym ojcem widział to wspaniałe dzieło i w młodości czytał książkowy pierwowzór. Ożywi to w nim wspomnienia młodości i będzie Ci bardzo wdzięczny, że wykazałeś swoją inwencję i nie podarowałeś mu tych nudnych skarpet lub krawata. Być może gangsterski świat wciągnie również i Ciebie i przeczytasz razem z ojcem, tę genialną powieść autorstwa Mario Puzo. Serdecznie Wam tego życzymy. Miłej lektury!

About the Author

You may also like these